Recenze

Facebookové recenze klientů:

 

 

 

 

 

Lektoři doporučují kreativní slovník:

 

brona_250px

 

Bronislav Sobotka
Nadšený učitel angličtiny z Brna

"Kreativní slovník by se dal popsat dvěma způsoby, buď se dá říct, že je jednoduše geniální a nebo, že je geniálně jednoduchý. Ano, jednoduchý. Až si říkáte, proč to nenapadlo mě?! Vždyť to je tak jasné, že se lidem budou věci učit lépe ve formě krásných obrázků a logického uspořádání. Mám radost, že když už to nenapadlo mne, že to napadlo Suzi a Toma a že vzniklo něco tak kouzelného a radostného. Věřím, že radost je přesně to, co tahle publikace přinese mnoha studentům i učitelům, a uznejte sami, to je přece báječné!"

eva_250px

   

Eva Pěčková
Neurolanguage coach

"Konečně existuje slovník, který je "brain friendly" a rozhodně není jenom pro začátečníky. Líbí se mi, že Tom se Suzi nezapomněli na idiomatické výrazy a fráze a také, že si můžete svoji znalost slov rovnou vyzkoušet ve větě. Kreativní slovník není pouze slovníkem, je to nový koncept toho, jak se lze učit slovíčka kreativně a nebiflovat se je."  

 

lucie_250px
  

Lucie Gramelová
Polygot

"Přednosti Kreativního slovníku jsou zřejmé na první pohled, ale mně osobně se na něm nejvíc líbí to, že probouzí u studenta zdravou zvědavost. Najednou chcete znát slova, která vás při běžném učení ani nenapadla a těšíte se, jak se budou vaši kamarádi tvářit, až budete v angličtině bez mrknutí oka mluvit o tom, že v zimě odhazujete sníh a v létě máte rozhodně nejradši kopečkovou."

  

miloslav_250px 

Miloslav Hubatka
Lektor a školitel na myšlenkové mapy

"Kreativní slovník maximálně využil výhody myšlenkových map a vytvořil tak zcela nový druh slovních map, které jsou velmi efektivní při učení slovní zásoby. Kreativní slovník využívá dále klasická cvičení a procvičovací úlohy sloužící k upevnění učiva. Tato kombinace dělá tuto knihu zajímavou, přínosnou a v neposlední řadě i graficky atraktivní."

 

Kde jste o nás ještě mohli slyšet:

Další recenze

 

kreativnislovnik-logo

Zpět do obchodu