Recenze

Lektoři doporučující kreativní slovník:

 

 
eva_250px

   

Eva Pěčková
Neurolanguage coach

"Konečně existuje slovník, který je "brain friendly" a rozhodně není jenom pro začátečníky. Líbí se mi, že Tom se Suzi nezapomněli na idiomatické výrazy a fráze a také, že si můžete svoji znalost slov rovnou vyzkoušet ve větě. Kreativní slovník není pouze slovníkem, je to nový koncept toho, jak se lze učit slovíčka kreativně a nebiflovat se je."  

 

lucie_250px
  

Lucie Gramelová
Polygot

"Přednosti Kreativního slovníku jsou zřejmé na první pohled, ale mně osobně se na něm nejvíc líbí to, že probouzí u studenta zdravou zvědavost. Najednou chcete znát slova, která vás při běžném učení ani nenapadla a těšíte se, jak se budou vaši kamarádi tvářit, až budete v angličtině bez mrknutí oka mluvit o tom, že v zimě odhazujete sníh a v létě máte rozhodně nejradši kopečkovou."

  

miloslav_250px 

Miloslav Hubatka
Lektor a školitel na myšlenkové mapy

"Kreativní slovník maximálně využil výhody myšlenkových map a vytvořil tak zcela nový druh slovních map, které jsou velmi efektivní při učení slovní zásoby. Kreativní slovník využívá dále klasická cvičení a procvičovací úlohy sloužící k upevnění učiva. Tato kombinace dělá tuto knihu zajímavou, přínosnou a v neposlední řadě i graficky atraktivní."

Kde jste o nás ještě mohli slyšet:

Další recenze

 

kreativnislovnik-logo

Zpět do obchodu