Recenze

Facebookové recenze klientů:

 

 

 

 

 

Lektoři doporučují kreativní slovník:

 

brona_250px

 

Bronislav Sobotka
Nadšený učitel angličtiny z Brna

"Kreativní slovník by se dal popsat dvěma způsoby, buď se dá říct, že je jednoduše geniální a nebo, že je geniálně jednoduchý. Ano, jednoduchý. Až si říkáte, proč to nenapadlo mě?! Vždyť to je tak jasné, že se lidem budou věci učit lépe ve formě krásných obrázků a logického uspořádání. Mám radost, že když už to nenapadlo mne, že to napadlo Suzi a Toma a že vzniklo něco tak kouzelného a radostného. Věřím, že radost je přesně to, co tahle publikace přinese mnoha studentům i učitelům, a uznejte sami, to je přece báječné!"

eva_250px

   

Eva Pěčková
Neurolanguage coach

"Konečně existuje slovník, který je "brain friendly" a rozhodně není jenom pro začátečníky. Líbí se mi, že Tom se Suzi nezapomněli na idiomatické výrazy a fráze a také, že si můžete svoji znalost slov rovnou vyzkoušet ve větě. Kreativní slovník není pouze slovníkem, je to nový koncept toho, jak se lze učit slovíčka kreativně a nebiflovat se je."  

 

lucie_250px
  

Lucie Gramelová
Polygot

"Přednosti Kreativního slovníku jsou zřejmé na první pohled, ale mně osobně se na něm nejvíc líbí to, že probouzí u studenta zdravou zvědavost. Najednou chcete znát slova, která vás při běžném učení ani nenapadla a těšíte se, jak se budou vaši kamarádi tvářit, až budete v angličtině bez mrknutí oka mluvit o tom, že v zimě odhazujete sníh a v létě máte rozhodně nejradši kopečkovou."

  

miloslav_250px 

Miloslav Hubatka
Lektor a školitel na myšlenkové mapy

"Kreativní slovník maximálně využil výhody myšlenkových map a vytvořil tak zcela nový druh slovních map, které jsou velmi efektivní při učení slovní zásoby. Kreativní slovník využívá dále klasická cvičení a procvičovací úlohy sloužící k upevnění učiva. Tato kombinace dělá tuto knihu zajímavou, přínosnou a v neposlední řadě i graficky atraktivní."

 

Kde jste o nás ještě mohli slyšet:

Další recenze

 

kreativnislovnik-logo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení