JE KREATIVNÍ SLOVNÍK TO PRAVÉ PRO VÁS?

Ve videu Vám představím jednu speciální vlastnost, díky které si dokážete lépe představit, zda je Kreativní Slovník to co hledáte. V případě zájmu o ukázkovou PDF mapu, prosím klikněte na odkaz pod textem. :)

podcast přednášky o naší kampani na kickstarter


Vault42.mp3

Naše zkušenosti, rady a tipy z kampaně na Kickstarter.com. Mile rádi vám poradíme, odpovíme, doporučíme, kdybyste měli další otázky?
Bezva den,
Tom a Suzi s rodinkou

jsme na youtube

Lidský mozek si přirozeně pamatuje lépe obrázky a informace v souvislostech, proto pro vás zpouštíme nový pořad na youtube o výuce slovíček v souvislostech a obrázky pro začátečníky.
Vaše nápady a zpětné vazby nám prosímpište do komentářů pod videa.
Tom a Suzi

uspěli jsme na 141%

Děkujeme, že jste nám ukázali, že nejsme jediní, co se chtějí vzdělávat v logických souvislostech s obrázky. Tom a Suzi

rozhovor v dvtv.cz

Všichni máme rádi obrázky, všichni se rádi koukáme na filmy, my nabízíme pomůcku, která velmi dobře pomáhá s výukou slovíček, řešíme pouze slovní zásobu, ale jinak než je obvyklé, říká spoluautor Kreativního slovníku Tomáš Bednář a dodává, že lidé všude na světě milují myšlenkové mapy. Více zde.

čt reportáž

Slovní mapy. Pomůcka pro děti, dospělé, ale i žáky s poruchami učení. Podle olomouckých autorů jde o světovou novinku, která má pomáhat při výuce cizích jazyků. Základem kreativního slovníku je textová část, kterou doplňují vysvětlující ilustrace. Mapy mladých podnikatelů teď testují desítky škol v Česku. Více zde.

CZECHCRUNCH

Není ničím neobvyklým, že učení cizích jazyků funguje nejlépe v dětských letech. Mozek dítěte je totiž v tomto období nejvíce adaptivní a rychle absorbuje nové znalosti. To si uvědomuje i Tomáš Bednář a Suzannah Gearing, dvojice učitelů z Olomouce. Zbytek ve článku zde.

česká spořitelna

Tomáš Bednář s přítelkyní vytvářejí interaktivní slovníky, se kterými se děti snáz učí cizí jazyky. Prohlédněte si Tomášovo video a podpořte projekt Kreativní slovník.

Olomoucká drbna

Chcete se dozvědět jak je to doopravdy s tím iPhonem?
Více ve článku.
Tomáš Bednář

didatech.cz

Jmenuji se Jan Juříček, vystudoval jsem obor angličtina – pedagogika se zaměřením na učitelství pro základní a střední školy na PEDF UK. V současné době působím jako učitel angličtiny na ZŠ v Praze.

forbes.cz

J.A.Komenský proslavil naši zemi jako "učitel národů". Nyní se s vaší pomocí můžeme pokusit o další revoluci a proslavit naši malou zemi, jak mění výuku cizích jazyků na celém světě. Podpořte nás pár dolary ať jednou společně vzpomínáme na tento okamžik stejně hrdě jako na Nagano.
Tomáš Bednář

t-mobile rozjezdy

Vítězství neznamená nic, pakliže za ním nestojí lidé, kteří věří v danou myšlenku.
Tomáš Bednář

startuphelp.cz

Chcete zjistit jak to vše vzniklo, a jestli už máme investora?
To a mnohem více se dozvíte v rozhovoru prostartuphelp.cz
Tomáš Bednář

ve škole.cz

Učitelé cizích jazyků možná brzy zaznamenají největší revoluci v dějinách výuky.
Tomáš Bednář

článek na startitup.cz